Reklama

Reklama

​Serie A. Porażka ekipy Łukasza Skorupskiego. Polak dał się zaskoczyć

Hellas Werona wygrał z Bologna FC 2-1 w ramach 23. kolejki Serie A. W ekipie gości całe spotkanie między słupkami spędził polski bramkarz Łukasz Skorupski. Przy straconej bramce na 1-1 Polak dał się zaskoczyć. W drugiej połowie Skorupski zwycięsko wyszedł z sytuacji sam na sam, czym zrehabilitował się częściowo, jednak ostatecznie wpuścił jeszcze jednego gola i jego ekipa przegrała.

"Rossoblu" mogli mówić o lepszym początku rywalizacji, co zmaterializowało się w 14. minucie w postaci gola dającego Bolonii prowadzenie 1-0. Riccardo Orsolini po błędzie obrońcy, który nie trafił w piłkę głową, przymierzył z półwoleja zza pola karnego.

Serie A. Werona - Bologna. Gol na 1-1 po ekwilibrystycznym strzale Gianluki Caprariego

Gospodarze dobrze oskrzydlali akcję, co także dało efekt bramkowy. Gianluca Caprari strzelił na 1-1 po tym jak dopadł do piłki dogrywanej na krótki słupek w ekwilibrystyczny sposób. Polski bramkarz Łukasz Skorupski był nieco spóźniony i źle ustawiony. 

Zatrzymał piłkę tuż za linią bramkową - ale to było o kilkadziesiąt centymetrów za mało. Skorupski zrehabilitował się po zmianie stron, gdy w 48. minucie sam na sam z nim znalazł się Giovanni Simeone. Spróbował natychmiastowego strzału, ale Polak obronił uderzenie nogami. 

Reklama

Serie A. Werona - Bologna. Łukasz Skorupski nie mógł zaradzić drugiemu trafieniu

Wprowadzony przez Hellas Weronę na boisko rezerwowy Nikola Kalinić został bohaterem. Po pobycie nieco ponad 10. minut na boisku zdobył zwycięskie trafienie - po wygraniu walki o górną piłkę w polu karnym. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla ekipy z Werony.

Czytaj także:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy