Reklama

Reklama

Serie A. Negatywne wyniki testów na koronawirusa w Juventusie

Piłkarze Juventusu Turyn w komplecie przeszli testy na koronawirusa. Wszystkie dały wynik negatywny - poinformował mistrz Włoch.

"Wczoraj cały zespół przeszedł testy diagnostyczne, które wróciły z negatywnymi wynikami" - poinformowała oficjalna strona internetowa "Starej Damy".

Piłkarze Juventusu mogą wobec tego kontynuować treningi w klubowym ośrodku. Piłkarze ćwiczą na razie w małych grupach, zachowując odległość. Zgodnie z zaleceniami, za trzy dni będą mogli trenować już w większych grupach.

Wcześniej część graczy Juventusu miała problem z koronawirusem. Najpierw stwierdzono go u Daniela Ruganiego, a później u Blaise'a Matuidiego.

Najdłużej jednak chorobę przechodził Paolo Dybala, który zmagał się z wirusem przez miesiąc. Na szczęście obecnie wszyscy piłkarze "Starej Damy" są zdrowi.

Reklama

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama