Reklama

Reklama

Serie A. Media: Nicolas Nkoulou kolejnym zakażonym koronawirusem piłkarzem w Torino

Koronawirus sparaliżował działanie Torino i klub musiał zdecydować się na zawieszenie treningów. Obecnie zakażonych jest ośmiu piłkarzy i dwóch członków sztabu szkoleniowego. Jednym z nich jest Karol Linetty, a dziś media poinformowały, że ósmym graczem, który otrzymał pozytywny wynik testu jest Nicolas Nkoulou.

Jak podaje "Tuttomercatoweb" ósmym zakażonym koronawirusem piłkarzem w Torino jest Nicolas Nkoulou. Łącznie w klubie z Piemontu zakażonych ma być jeszcze siedmiu zawodników, wśród których znajdują się kluczowe postacie klubu. 

Włoscy dziennikarze twierdzą, że w izolacji znajdują się także Daniele Baselli, Andrea Belotti, Wilfried Singo, Bremer, Karol Linetty, Alessandro Buongiorno oraz Nicola Murru. 

Sytuacja jest bardzo dynamiczna i klub zdecydował się zawiesić treningi, a odwołany został również dzisiejszy mecz z Sassuolo. Władze ligi zdecydowały się go przenieść na 17 marca, lecz w obliczu ostatnich doniesień ciężko przewidzieć, czy odbędzie się również starcie 25. kolejki pomiędzy popularnymi "Bykami" a Lazio. 

Reklama

O pierwszych zakażonych w Torino klub poinformował 18 lutego. Według "La Gazzetty dello Sport" polski pomocnik Linetty otrzymał pozytywny wynik testu tuż przed meczem z Cagliari (19.02). 

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

PA


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL