Reklama

Reklama

Serie A. Karol Linetty przedłuży kontrakt z Sampdorią?

Jak donosi "Tuttosport", Karol Linetty nie porozumiał się jeszcze w kwestii nowego kontraktu z Sampdorią. Niewykluczone, że Polak może również rozważyć transfer. Mają go bowiem obserwować dwie włoskie drużyny.

Karol Linetty jest piłkarzem Sampdorii od lipca 2016 roku. Polski pomocnik w ostatnim czasie sprawował się bardzo dobrze, dzięki czemu zaczynał spotkania także jako kapitan ekipy z Ligurii.

Według dziennikarzy "Tuttosport" włodarze klubu są skłonni zaoferować Polakowi nową umowę, jednak póki co obie strony nie doszły do porozumienia. Linetty miał poprosić o podwyżkę do miliona euro za sezon.

Byłym zawodnikiem Lecha Poznań interesują się także Torino i Fiorentina. Już wcześniej dziennik "La Nazione" informował, że klub z Florencji obserwuje nie tylko Linettego, ale również Krzysztofa Piątka.

Reklama

"Tuttosport" twierdzi, że dobra postawa pomocnika została doceniona przez kibiców "Dorii", którzy w komentarzach pod zdjęciem z Linettym opublikowanym za pomocą mediów społecznościowych nalegały, aby zarząd przedłużył umowę z Polakiem. 

Zobacz więcej doniesień o Serie A

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL