Reklama

Reklama

Serie A. Ibrahimović pod presją żony. Jednak Mediolan zamiast Bolonii?

Zlatan Ibrahmović niebawem znów zamieszka na dłuższy czas we Włoszech. Wedle ostatnich doniesień nie trafi jednak do Bologna FC, lecz do Milanu. Tego życzy sobie jego małżonka - Helena Seger.

Serie A: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Z końcem grudnia wygasa kontrakt Szweda z Los Angeles Galaxy. Barwy tego klubu reprezentował od marca 2018 roku. W 56 spotkaniach zdobył aż 52 gole. Mimo że Amerykanie nadal widzieliby go u siebie, gwiazdor zapragnął powrotu do Europy.

"Ibra" zdążył się już pożegnać z kibicami w "Mieście Aniołów". Uczynił to w swoim niepowtarzalnym stylu. "A teraz wracajcie oglądać baseball" - zakończył twitterowy wpis.

Reklama

Od wielu tygodni trwają spekulacje na temat najbliżej przyszłości piłkarza. Wiadomo, że mimo 38 lat na karku Ibrahimović ani myśli zawieszać buty na kołku. Zamierza nadal biegać po boisku i to w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jest niemal przesądzone, że trafi ponownie do włoskiej Serie A.

Pytanie tylko - do jakiego klubu? Jak donosi "La Gazetta dello Sport" w grę wchodzą tylko dwie drużyny. Jeszcze przed paroma dnami wydawało się, że będzie to Bologna. Zlatan zamierzał pomóc trenerowi Siniszy Mihajloviciovi, który jest jego serdecznym przyjacielem i obecnie zmaga się z białaczką.

Sprawa nabrała jednak komplikacji, gdy do akcji wkroczyła małżonka piłkarza. Pani Helena oznajmiła, że woli mieszkać w Mediolanie. Na pierwszy plan wysunęła się tym samym wizja przenosin Ibrahimovicia do Milanu, którego barwy reprezentował już w latach 2010-12. Szwedzki gwiazdor, ojciec dwóch synów, w przeszłości wielokrotnie przekonywał, że kieruje się przede wszystkim dobrem swoich najbliższych.

Czy podobnie będzie również teraz? Jeśli tak, już niebawem Krzysztof Piątek może mieć w zespole groźnego konkurenta. O ile sam w najbliższych tygodniach zrobi wszystko, by wiosną nadal zakładać koszulkę teamu ze stolicy Lombardii.

UKi

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy