• 6 .AC Milan (66 pkt.)
  • 7 .SSC Napoli (62 pkt.)
  • 8 .US Sassuolo Calcio (51 pkt.)

Serie A. Fatalne noty Zielińskiego i Milika po meczu z AC Milan

W meczu 32. kolejki Serie A SSC Napoli zremisowało z AC Milan 2-2. W spotkaniu wystąpiło dwóch Polaków: Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik. Nie zdołali jednak pomóc ekipie w zgarnięciu trzech punktów, a wręcz - jak wynika z ocen mediów - byli najsłabsi w zespole.

Zieliński rozegrał pełne 90 minut, Milik natomiast pojawił się na placu gry w 74. minucie, zastępując Driesa Mertensa.

To właśnie polski napastnik mógł w samej końcówce spotkania przesądzić o zwycięstwie Napoli, egzekwując rzut wolny z bliskiej odległości. Kopnięta przez niego piłka poleciała jednak wysoko nad bramką.

Relację z meczu SSC Napoli - AC Milan znajdziesz TUTAJ - kliknij!

Jak wynika z ocen pomeczowych portalu calciomercato.com, obaj reprezentanci Polski - do spółki z Nikolą Maksimoviciem - prezentowali najsłabszą formę w ekipie dowodzonej przez Gennara Gattusa. Cała trójka otrzymała notę 5,5 w 10-stopniowej skali.

Dowiedz się więcej na temat: SSC Napoli | AC Milan | Arkadiusz Milik | Piotr Zieliński