Reklama

Reklama

Serie A. Boniek: Dlaczego Piątek miałby myśleć o Realu lub Barcelonie?

Prezes PZPN Zbigniew Boniek uważa, że Krzysztof Piątek nie powinien przesadnie wybiegać myślami w przód i na razie skupić się na grze w AC Milan. Dodał też, że wierzy, iż Piątka stać na jeszcze lepszą grę.

Były zawodnik AS Roma i Juventusu Zbigniew Boniek chwalił Piątka za jego pierwsze mecze dla Milanu. Polak strzelił trzy gole w trzech pierwszych spotkaniach dla nowego klubu. Boniek ma nadzieję, że to dopiero początek.

- Wierzę, że to wciąż nie jest szczyt jego możliwości. W kolejnym roku będzie jeszcze lepszy niż dziś. Milan jest w kryzysie, ale pod względem tradycji i marketingu to wciąż jeden z dziesięciu najlepszych klubów na świecie. Potrzebują tylko ponownie zbudować dobrą drużynę - ocenił Boniek w rozmowie ze Sky Sports.

Reklama

Jednocześnie sugeruje, że Piątek nie powinien zanadto wybiegać myślami w przód.

- Zawodnik nie musi zawsze myśleć o swoim następnym kroku. Piątek jest szczęśliwy w Milanie, dlaczego miałby teraz myśleć o zmianie klubu na FC Barcelona, czy Real Madryt? - pyta prezes PZPN.

Piątek trafił do Milanu w zimowym okienku transferowym za 35 mln euro. Wcześniej był graczem Genoi, dla której w 21 meczach zdobył aż 19 bramek.

Serie A: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL