Reklama

Reklama

Serie A. Arkadiusz Milik wraca do treningów z drużyną

Arkadiusz Milik pojawił się na kontrolnych badaniach w klinice Villa Stuart u profesora Paola Marianiego. Jak podała oficjalna strona Napoli, rehabilitacja Polaka zakończyła się sukcesem. Napastnik powoli będzie się przygotowywał do powrotu na boisko.

Serie A: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Milik na kontroli pojawił się z kontuzjowanym kolegą z drużyny Faouzim Ghoulamem. Jak poinformowano, obaj zawodnicy wzorowo przeszli rehabilitację i będą wprowadzani w normalny tryb zajęć.

- Zawodnicy czują się dobrze. Z testami poradzili sobie znakomicie. Są w dobrej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Obaj mogą wrócić do treningów z drużyną. Profesor powiedział, że rehabilitacja jest zakończona. Może na boisku pojawią się już za miesiąc w meczu z RB Lipsk (15 lutego w Lidze Europy - przyp. red.)? Jestem o tym przekonany, ale z takimi prognozami lepiej być ostrożnym. Nawet mały wypadek może spowodować, że powrót na boisko się opóźni - mówił w rozmowie ze stacją radiową "Kiss Kiss" szef sztabu medycznego Napoli Alfonso De Nicola.

Reklama

Arkadiusz Milik we wrześniu zerwał więzadło krzyżowe przednie w kolanie. Dla Polaka była to druga tak poważna kontuzja, której doznał po niespełna roku. Faouzi Ghoulam również zmagał się z zerwanymi więzadłami krzyżowymi.

AK

Reklama

Reklama

Reklama