Reklama

Reklama

Serie A. Agent Bartłomieja Drągowskiego potwierdził zainteresowanie Borussii Dortmund

Mariusz Kulesza, agent Bartłomieja Drągowskiego, przyznał we włoskich mediach, że polskim bramkarzem interesuje się Borussia Dortmund. Czyżby latem miało dojść do spektakularnych przenosin 23-letniego bramkarza?

- Potwierdzam zainteresowanie ze strony Borussii Dortmund. Bardzo cieszę się, że Drągowskim interesują się wielkie kluby, grające w Lidze Mistrzów - przyznał Kulesza w rozmowie z piszącym o Fiorentinie portalem Firenzeviola.it.

Agent bramkarza zapewnił też, że kontuzja, której Drągowski nabawił się w starciu z Milanem nie jest groźna i Polak powinien być do dyspozycji trenera w kolejnych meczach.

Obecny kontrakt Drągowskiego z Fiorentiną wygasa 30 czerwca 2023. Według słów agenta, na razie nie ma jeszcze porozumienia w sprawie jego przedłużenia.

Reklama

Bartłomiej Drągowski trafi do Borussii Dortmund?

Co ciekawe, Drągowski, choć długo czekał na swoją szansę w Fiorentinie, w Borussii może mieć ułatwione zadanie. Pozycja bramkarza nie jest w tym klubie silnie obsadzona - ostatnio "jedynką" jest Marvin Hitz, który wygryzł broniącego w ostatnich latach Romana Buerkiego. Obaj są Szwajcarami, a niemieckie media od dawna sugerują, że BVB przydałoby się wzmocnienie pozycji bramkarza.

23-letni Polak od dwóch sezonów jest podstawowym bramkarzem Fiorentiny. Wcześniej znakomicie pokazał się na wypożyczeniu w Empoli. W Jagiellonii Białystok debiutował już jako 16-latek. 

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL