Reklama

Reklama

​Seria A. Mocne oskarżenia wobec Ronaldo

"Corriere dello Sport" oskarża Cristiana Ronaldo o to, że poinformował media o kolejnym pozytywnym wyniku testu na koronawirusa Paulo Dybali.

Burza we Włoszech! Według włoskich mediów Ronaldo robi wiele, by nie wracać do Turynu. Tym razem miał jednak przesadzić i zdecydować się na nie do końca czyste zagranie.

Dybala od ponad miesiąca walczy z koronawirusem. Argentyńczyk niedawno po raz czwarty został poddany testowi i po raz czwarty dał on wynik pozytywny! W środę ta informacja wyciekła do mediów, a podała ją telewizja "El Chiringuito".

"Wobec tego Dybala najprawdopodobniej będzie musiał przejść badanie krwi, pokazujące czy jego organizm zaczął w ogóle wytwarzać przeciwciała" - podali dziennikarze (więcej TUTAJ).

Reklama

To jednak nie koniec sprawy, ponieważ dziś "Corriere dello Sport" informuje, że za wyciekiem tej informacji może stać najbliższe otoczenie Ronaldo. Powód? Portugalczyk obecnie przebywa na Maderze, gdzie jest bezpieczny i absolutnie nie uśmiecha mu się wracać do Włoch, gdyż właśnie tam znajduje się europejskie centrum pandemii.

Ronaldo na portugalską wyspę wyleciał na początku marca i przebywa z rodziną w swojej willi.

Najbliżsi zawodnika, a także on sam obawiają się jednak, że wkrótce zawodnicy Serie A zostaną wezwani do klubów, by rozpocząć przygotowania do wznowienia rozgrywek. I to właśnie z tego powodu otoczenie Portugalczyka miało przekazać do mediów informację o Dybali, by dzięki temu ostudzić zapały Włochów do powrotu na boisko.

Dodatkowo włoskie media informują, że Portugalczyk jest w bliskich relacjach z  dziennikarzami "El Chiringuito", co uprawdopodabnia wersję, że to właśnie Ronaldo przekazał tej telewizji informację o Dybali.

PJ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy