Reklama

Reklama

Sensacyjny transfer Wojciecha Szczęsnego? Kolejny klub dołącza do wyścigu po Polaka

Kolejny klub wyraża zainteresowanie transferem Wojciecha Szczęsnego! Tym razem jest to Everton, którego trenerem jest słynny Carlo Ancelotti. Angielski zespół może mieć problemy z przedstawieniem Juventusowi odpowiedniej oferty, ale - jak donoszą media - sam Polak byłby zainteresowany grą dla "The Toffees".

Wraz ze zbliżającym się otwarciem letniego okienka transferowego coraz częściej mówi się o możliwym transferze Szczęsnego, którego w Turynie miałby zastąpić Gianluigi Donnarumma. O zakontraktowaniu 22-latka przedstawiciele "Starej Damy" marzą już od dawna.

W środę pojawiła się wiadomość, że agent Szczęsnego sonduje możliwość transferu Polaka do Borussii Dortmund. Nasz reprezentant znalazł się w kręgu zainteresowań niemieckiego klubu (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij).

Reklama

Zaskakujący transfer Szczęsnego do Evertonu?

Do klubów, które zagięły parol na bramkarza polskiej kadry, dołączył także Everton, czyli obecnie ósma siła w Premier League.

Jak donosi portal Tuttojuve.com, "The Toffees" są w stanie pokryć pensję Polaka (wynoszącą około 6 mln euro w skali roku), ale nie mogą zaproponować za Szczęsnego więcej niż 10 mln euro. Taka kwota prawdopodobnie nie przekona "Starej Damy" do udanego sfinalizowania negocjacji.

Zobacz skróty półfinałowych spotkań LM

Sprawdź teraz!

Portal Fichajes.net dodaje, że Szczęsny nie zamierza być rezerwowym Juventusem i ma być zainteresowany ewentualną grą dla Evertonu, który w kolejnych latach chce włączyć się do walki o czołowe lokaty w Premier League.

TB

Reklama

Reklama

Reklama