Reklama

Reklama

San Siro zamknięty na jeden mecz

AC Milan następny mecz ligowy we włoskiej ekstraklasie piłkarskiej rozegra przy pustych trybunach. To kara nałożona na klub za naganne zachowanie kibiców podczas ostatniego meczu z Juventusem Turyn.

Komisja Ligi włoskiej Serie A nałożyła na Milan karę za obraźliwe w treści przyśpiewki skierowane do kibiców Juventusu. Dodatkowo klub będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości 50 tysięcy euro.

Milan, który zagra przy pustych trybunach mecz z Udinese 19 października, został ukarany za to samo przewinienie swoich kibiców już po raz drugi w tym sezonie. Klub zapowiada odwołanie od tej decyzji, motywując je brakiem podstaw merytorycznych.

Na cztery mecze został zawieszony także obrońca Milanu Philippe Mexes za uderzenie obrońcy Juventusu Giorgio Chielliniego. Francuz nie zagra więc z Udinese, Parmą, Lazio i Fiorentiną.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Serie A

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy