Reklama

Reklama

Sampdoria – Fiorentina. O której? Gdzie oglądać? Transmisja tv i online live stream

Dzisiejszy mecz Sampdoria – Fiorentina w 37. kolejce Serie A zapowiada się bardzo emocjonująco. Ewentualne zwycięstwo Fiorentiny sprawi, że zespół Krzysztofa Piątka i Bartłomieja Drągowskiego na kolejkę przed końcem sezonu awansuje w tabeli na miejsce gwarantujące udział w fazie grupowej Ligi Europy. Po drugiej stronie barykady wystąpi Bartosz Bereszyński. Gdzie oglądać Sampdoria – Fiorentina? Transmisja tv i online live stream. Początek o godz. 18.30.

Sampdoria - Fiorentina to pojedynek Bartosza Bereszyńskiego z Krzysztofem Piątkiem i Bartłomiejem Drągowskim, choć wydaje się, że realne szanse na występ od pierwszej minuty w tym spotkaniu ma tylko Bereszyński. Z kolei Piątek i Drągowski w ostatnich tygodniach z różnych względów muszą zadowolić się rolą zmienników w Fiorentinie.

O ile Sampdoria w tym sezonie nie walczy już o nic, o tyle Fiorentina wciąż ma szanse na awans do fazy grupowej Ligi Europy. Ewentualne zwycięstwo w dzisiejszym meczu bardzo mocno przybliży ją do tego celu. Gdzie oglądać Sampdoria - Fiorentina? Transmisja tv w Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Transmisja online live stream Sampdoria - Fiorentina na elevensports.pl i Polsat Box Go. Początek meczu o godz. 18.30.

Reklama

Sampdoria – Fiorentina. Forma drużyn i sytuacja w tabeli Serie A

O tych rozgrywkach piłkarze Sampdorii chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Przed meczem Sampdoria - Fiorentina gospodarze mają na koncie zaledwie 33 punkty i zajmują 16. miejsce w tabeli Serie A. Taki dorobek wystarczy, by Bartosz Bereszyński i jego koledzy mieli pewne utrzymanie na dwie kolejki przed końcem rozgrywek, jednak wszyscy związani z Sampdorią liczyli na walkę o zupełnie inne cele.

Sampdoria w ostatnich trzech meczach zanotowała porażkę, zwycięstwo i remis. W przypadku zwycięstwa z Fiorentiną zespół z Genui zrównałby się punktami z piętnastą Spezią.

Ostatnie wyniki Sampdorii:

  • Lazio - Sampdoria 2-0
  • Sampdoria - Genoa 1-0
  • Hellas Verona - Sampdoria 1-1

Przed meczem Sampdoria - Fiorentina znacznie lepsze nastroje panują w zespole gości. Słabsza forma Romy w ostatnich tygodniach sprawiła, że Fiorentina wciąż ma szansę na wywalczenie miejsca w pierwszej szóstce tabeli Serie A, premiującego grą w fazie grupowej rozgrywek Ligi Europy.

W przypadku zwycięstwa Fiorentiny nad Sampdorią zespół Krzysztofa Piątka i Bartłomieja Drągowskiego wyprzedzi w tabeli Romę o dwa punkty i losy awansu do europejskich pucharów przed ostatnią kolejką sezonu będzie mieć w swoich rękach.

Ostatnie wyniki Fiorentiny:

  • Fiorentina - Roma 2-0
  • Milan - Fiorentina 1-0
  • Fiorentina - Udinese 0-4

Sampdoria – Fiorentina. Kiedy i o której mecz?

Mecz Sampdoria - Fiorentina w poniedziałek, 16 maja o godz. 18.30.

Sampdoria – Fiorentina. Gdzie oglądać transmisję tv?

Sampdoria - Fiorentina transmisja tv w Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4.

Sampdoria – Fiorentina. Transmisja online live stream

Sampdoria - Fiorentina online live stream na elevensports.pl i Polsat Box Go.

O której początek meczu Sampdoria - Fiorentina? W poniedziałek, 16 maja o godz. 18.30.

Sampdoria - Fiorentina transmisja tv: Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4.

Sampdoria - Fiorentina online live stream: elevensports.pl i Polsat Box Go.

Wynik meczu i relacja "na żywo" Sampdoria - Fiorentina na sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL