Reklama

Reklama

Ronaldo junior szaleje na wakacjach. Jego wybryk zbada policja

Syn gwiazdora futbolu poszedł w ślady ojca, zarażając się sportowym bakcylem. Teraz Cristiano Ronaldo i jego syn mogą mieć jednak problemy. Wodne szaleństwo 10-latka okazało się nielegalne, a sprawie przygląda się policja.

Madera stała się miejscem wakacyjnych szaleństw 10-letniego syna gwiazdora Juventusu. Cristiano Ronaldo junior swoim letnim wybrykiem mógł jednak narobić sobie i swojej rodzinie niemało kłopotów. Wszystko przez niewinne wodne szaleństwo.

Niedawno do sieci trafiło nagranie, na którym widać szalejącego na skuterze wodnym chłopca.

Problem w tym, że Ronaldo jr jest nieletni, a korzystanie z tego typu urządzeń jest w jego przypadku nielegalne.

Reklama

Pech chciał, że do mediów społecznościowych trafiło nagranie, na którym widać chłopca szalejącego na wodzie. Wideo opublikowała kuzynka chłopca - Elma Aveiro. Te bardzo szybko zniknęło jednak z sieci. Nie jednak na tyle, żeby sprawą nie zdążyli zainteresować się fani kobiety oraz... policja.

Według portugalskiej prasy nagranie zostało wykonane w Paul do Mar - południowej części Madery. To tam chłopiec spędza lato wraz ze swoimi krewnymi.

Jak podaje "The Sun", szef policji morskiej Guerreiro Cardoso potwierdził, że faktycznie śledztwo jest w toku. Potwierdzono też, że aby korzystać ze skuterów wodnych, należy posiadać specjalną licencję.

Teraz policja rozstrzyga, czy konieczne będzie wystawienie mandatu i ściągnięcie grzywny. Ustalane jest również to, do kogo należał sprzęt.

Kara może wynieść w przeliczeniu na polską walutę od ponad 1300 złotych do ponad 13 tysięcy złotych. Tak czy inaczej Cristiano Ronaldo nie odczuje tego mocno w swoim portfelu.

Reklama

Reklama

Reklama