Reklama

Reklama

Roberto de Zerbi trenerem US Palermo

Roberto de Zerbi objął posadę szkoleniowca włoskiego US Palermo. Poprzednim trenerem był Davide Ballardini.

52-letni Ballardini odszedł na własną prośbę i według prezesa klubu Maurizio Zampariniego powodem takiej decyzji szkoleniowca był protest przeciwko polityce transferowej klubu.

W zeszłym sezonie sycylijską drużynę, w której występuje reprezentant Polski Thiago Cionek, prowadziło aż ośmiu menedżerów.

Nominacja 37-letniego de Zerbiego, który już w poniedziałek prowadził pierwszy trening z zespołem, jest 39. zmianą na tym stanowisku od początku rządów Maurizio Zampariniego w 2002 roku.

Reklama

Po dwóch kolejkach ligowych US Palermo z jednym punktem zajmuje szesnaste miejsce. Liderem z kompletem punktów jest Genoa, za plasują się obrońca tytułu Juventus Turyn i Sampdoria Genua, której barw broni inny zawodnik polskiej drużyny narodowej Karol Linetty.

Serie A: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy