Reklama

Reklama

Riyad Mahrez blisko transferu z Leicester do Romy

Riyad Mahrez przejdzie testy medyczne w AS Roma, po tym jak włoski klub i Leicester City uzgodniły kwotę transferu, podał "Corriere dello Sport".

Algierski skrzydłowy ma kosztować rzymian 35 milionów euro plus ewentualne bonusy i być najdroższym zakupem dokonanym przez amerykańskiego właściciela Jamesa Pellotę.

Mahrez ma podpisać z Romą pięcioletni kontrakt, na mocy którego będzie zarabiał trzy miliony euro rocznie.

26-letni piłkarz w Leicester City występował od stycznia 2014 roku. W sezonie 2015/16 poprowadził "Lisy" do pierwszego w historii mistrzostwa Anglii, zostając wybrany przez kibiców najlepszym piłkarzem roku.

Pawo

Zobacz terminarz Premier League

Reklama

Zobacz terminarz Serie A

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy