Reklama

Reklama

Pirlo: Nie rozumiem, dlaczego Manchester United pozwolił Pogbie odejść

Jeden z najbardziej znanych piłkarzy europejskich Andrea Pirlo wróży wielką karierę klubowemu koledze z Juventusu Turyn, Francuzowi Paulowi Pogbie. - Jeśli będzie rozwijał talent dalej, zostanie najlepszym pomocnikiem na Starym Kontynencie - powiedział Włoch.

- Nie rozumiem, dlaczego Manchester United pozwolił mu odejść. Jego wiek i umiejętności sprawiają, że przy systematycznym rozwoju czeka go wielka kariera i mistrzowskie tytuły przez wiele lat - dodał Pirlo, który z Juventusem zapewnił sobie mistrzowski tytuł w lidze włoskiej.

22-letni Pogba, którego wartość ocenia się na ok. 80 mln euro, jest w centrum zainteresowania czołowych, najbogatszych klubów w Europie. W tym gronie wymieniane są FC Barcelona, Real Madryt, Chelsea Londyn, Paris Saint-Germain, Manchester City i Manchester United.

Reklama

W tym ostatnim klubie spędził jeden rok (2011/12), po którym przeszedł do Juventusu Turyn, gdyż szefowie MU odmówili przedłużenia umowy.

Pogba nie komentuje spekulacji medialnych o jego odejściu z Turynu i podkreśla, że skupia się wyłącznie na najbliższym meczu, finale Ligi Mistrzów 6 czerwca w Berlinie. Juventus spotka się w nim z Barceloną.

- Skupiam się tylko na finałowym spotkaniu. Nigdy nie mówiłem, że to będzie mój ostatnim mecz w barwach Juventusu. Ludzie mogą wierzyć w to, co zechcą. Nie komentuję tego - powiedział Pogba, mający gwinejskie pochodzenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL