Reklama

Reklama

Piotr Zieliński bliżej Napoli. Klub porozumiał się z Udinese

​Piotr Zieliński o krok bliżej transferu do Napoli. Dyrektor sportowy Udinese Nereo Bonato ujawnił, że klub Polaka otrzymał dobrą ofertę z Neapolu i dostał pozwolenie na odejście.

Serie A. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Zieliński od kilku miesięcy jest łączony z przenosinami do któregoś z czołowych europejskich klubów. Mówiło się w tym kontekście m.in. o Liverpoolu, Romie, Milanie i Napoli. Wygląda na to, że na chwilę obecną to właśnie ten ostatni zespół jest najbliżej sprowadzenia Polaka.

22-letni zawodnik już wcześniej ogłosił, że decyzję dotyczącą swojej przyszłości podejmie po zakończeniu Euro 2016. - To oznacza, że wkrótce będziemy mieli do ogłoszenia ważną wiadomość - powiedział dyrektor sportowy Udinese Nereo Bonato.

Reklama

- Dostaliśmy dobrą ofertę ze strony Napoli i porozumieliśmy się z tym klubem. Mamy nadzieję, że Zieliński dogada się z przedstawicielami tego zespołu. My w każdym razie tego właśnie chcemy - podkreślił działacz.

Przypomnijmy, że reprezentant Polski jest piłkarzem Udinese, ale ostatnie dwa lata spędził na wypożyczeniu w Empoli. W ostatnim sezonie spisywał się znakomicie i jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy Serie A.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy