• 6 .AC Milan (66 pkt.)
  • 7 .SSC Napoli (62 pkt.)
  • 8 .US Sassuolo Calcio (51 pkt.)

Piłkarz Interu Mediolan nie zagra do końca sezonu

Piłkarz Interu Mediolan i reprezentacji Japonii Yuto Nagatomo nie pojawi się już na boisku w tym sezonie. Powodem jest kontuzja lewego kolana. Przerwa czeka także jego klubowego kolegę Urugwajczyka Waltera Gargano, który ma problemy z udem.

Obaj piłkarze doznali kontuzji w przegranym przez Inter 0-2 na wyjeździe ligowym meczu z Cagliari w niedzielę. Japoński obrońca pojawił się na boisku w drugiej połowie, jednak już osiem minut później musiał je opuścić. Pomocnik reprezentacji Urugwaju grał natomiast do 53. minuty.

Nie wiadomo jeszcze ile dokładnie potrwa przerwa w grze obu piłkarzy. W przypadku Nagatomo być może konieczna będzie operacja. Japończyk na pewno nie wyjdzie już na boisko w tym sezonie. Gargano może natomiast wrócić do gry w końcówce rozgrywek.

Sześć kolejek przed zakończeniem sezonu Inter zajmuje siódme miejsce w Serie A. Do prowadzącego Juventusu, który rozegrał o jedno spotkanie mniej, traci 21 punktów.

Dowiedz się więcej na temat: Inter Mediolan | Serie A | Yuto Nagatomo