Reklama

Reklama

Petković nowym trenerem Lazio

​Vladimir Petković został nowym trenerem Lazio Rzym, zastępując na tym stanowisku Edoarda Reję, który zrezygnował z pracy.

Wybór Bośniaka to spora niespodzianka, biorąc po uwagę, że nigdy nie miał on styczności z włoskim futbolem. 48-letni Petković większość swojej szkoleniowej kariery spędził w Szwajcarii, ostatnio prowadząc FC Sion.

W krótkim oświadczeniu na stronie internetowej Lazio, klub poinformował o związaniu się z nowym trenerem, ale nawet nie podał czasu obowiązywania umowy.

Reja w tym sezonie doprowadził rzymian do czwartego miejsca w tabeli, dającego prawo do gry w Lidze Europejskiej.

Zespół przejął w lutym 2010 roku i wygrzebał ze strefy spadkowej na 12. miejsce. W następnym sezonie było już zdecydowanie lepiej, czyli piąta pozycja w Serie A.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy