Reklama

Reklama

Pawluczenko nie dla Romy?

Andre Santos, brazylijski, boczny obrońca grający w Corinthians San Paulo i Roman Pawluczenko, rosyjski, napastnik grający w angielskim Tottenham są w orbicie zainteresowań Romy. O ile sprawa Santosa wydaje się prosta do zrealizowania, to pozyskanie Pawluczenko może być tylko pobożnym życzeniem Luciano Spallettiego.

"Jeżeli Roma rzeczywiście była zainteresowana moimi usługami to ja nie widzę problemu. Nikt jednak na razie ze mną się nie kontaktował, dlatego nie mogę mówić o żadnych konkretach. Powiem tylko tyle, że byłbym w Rzymie szczęśliwy. Tymczasem moje myśli są przy finale Pucharu Brazylii, który zamierzam zdobyć w koszulce Corinthians" - wyznał Andre Santos na portalu internetowym globesport.com

Dużo gorzej wygląda sytuacja w temacie pozyskania Romana Pawluczenko, bowiem Rosjaninem zainteresowani są także działacze hiszpańskiego Villarreal. Według angielskich tytułów, owszem Roma wyrażała zainteresowanie Romanem Pawluczenko, ale ten otrzymał także lukratywną ofertę od działaczy "Żółtej Łodzi Podwodnej" i jeżeli opuści Wyspy, to trafi właśnie na półwysep Iberyjski.

Reklama

RG

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL