Reklama

Reklama

Oferta "last minute" za Arkadiusza Milika?! Padła kwota transferu

Włoskie media donoszą o możliwym transferze Arkadiusza Milika do Fiorentiny. Włodarze "Violi" są gotowi na to, by złożyć ofertę "last minute" za Polaka. By do tego doszło, najpierw z ekipą z Florencji musi pożegnać się Dusan Vlahović.

Zimowe okienko transferowe we Włoszech powoli dobiega końca. Być może w najbliższych dniach dojdzie do kilku ważnych transakcji. Najgorętsza sytuacja jest w zespole Fiorentiny.

Jeśli Dusan Vlahović odejdzie z Fiorentiny, jego miejsce może zająć Arkadiusz Milik

Z "Violą" prawdopodobnie pożegna się jej najlepszy strzelec - Dusan Vlahović. Serb raz za razem trafia do siatki w rozgrywkach Serie A i zwrócił na siebie uwagę największych klubów w Europie.

21-latek już dokonał wyboru. Chce dołączyć do Juventusu. Teraz musi czekać na to, aż do porozumienie dojdą działacze. Z ostatnich doniesień wynika, że kwota transferu może przekroczyć 70 mln euro.

Fiorentina jest gotowa, by złożyć ofertę za Arkadiusza Milika

Reklama

Fiorentina powoli szykuje się na rozstanie z Vlahoviciem. Na jego miejsce chce pozyskać jednego napastnika. Na jej celowniku znalazł się m.in. Arkadiusz Milik.

CZYTAJ TAKŻEZDOBYWCA ZŁOTEJ PIŁKI BRONI ARKADIUSZA MILIKA. WSKAZAŁ GŁÓWNY PROBLEM

Według "Corriere Fiorentino" szefowie Violi są gotowi, by złożyć ofertę "last minute" za Polaka. Kwota transferu? 18 mln euro.

Milik znalazł się w trudnym położeniu w swoim obecnym klubie. Dla Olympique Marsylia zagrał w tym sezonie Ligue 1 zagrał w 11 spotkaniach. Zdobył w nich tylko jednego gola.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy