Reklama

Reklama

Nie wygrali od stycznia. Kibice nie wytrzymali

Grupa kibiców Cagliari wdarła się w piątkowy wieczór na teren klubowego ośrodka i obrażała piłkarzy oraz trenera zespołu. Choć władze drużyny zaprzeczyły temu, to włoska prasa donosi, że doszło też do starć między fanami i zawodnikami.

- Grupa kibiców zaczęła protestować, krzyczeć i domagać się rozmowy z piłkarzami. To była trudna konfrontacja, ale nie doszło do kontaktu fizycznego - powiedział cytowany przez "Gazzetta dello Sport" prezes Cagliari Tommaso Giulini. 

Dziennik i inne włoskie media relacjonują, że doszło jednak również do starcia, gdy kilku zawodników odwróciło się do nieproszonych gości plecami.

Jako pierwszy miał ucierpieć obrońca Nicola Murru, którego uderzono w twarz. Później zaatakowano dwóch innych piłkarzy. Trener Zdenek Zeman po 20 minutach zakończył zajęcia.

Reklama

Około 30 pseudokibiców wdarło się na teren ośrodka, w którym zespół przygotowuje się do niedzielnego meczu ligowego z Napoli.

Według prasy fani chcieli wyrazić swoje rozczarowanie wynikami klubu, który po 30 kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, a ostatnie zwycięstwo zanotował 24 stycznia.

Serie A: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama