Reklama

Reklama

Napoli ukarane za ustawienie meczu

Napoli zostało ukarane przez komisję dyscyplinarną włoskiej federacji dwoma odjętymi punktami za ustawienie meczu w Serie A przed trzema sezonami. Podopieczni Waltera Mazzarriego spadli przez to z trzeciego na piąte miejsce w tabeli.

Do nieczystych zagrań przyznał się ówczesny bramkarz drużyny Matteo Gianello, którego ukarano trzyletnią dyskwalifikacją. Zamieszani w to byli również kapitan Paolo Cannavaro i obrońca Gianluca Grava. Obaj zostali na pół roku zawieszeni.

Napoli może się jeszcze od decyzji komisji dyscyplinarnej odwołać.

Liderem Serie A jest Juventus Turyn, który ma siedem punktów przewagi nad Interem Mediolan. Na trzecie miejsce wskoczyło Lazio Rzym - osiem punktów straty.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama