Reklama

Reklama

  • 1 .SSC Napoli (24 pkt.)
  • 2 .AC Milan (22 pkt.)
  • 3 .Inter Mediolan (17 pkt.)
  • 4 .AS Roma (15 pkt.)
  • 5 .Lazio Rzym (14 pkt.)
  • 6 .Atalanta Bergamo (14 pkt.)
  • 7 .Juventus Turyn (14 pkt.)
  • 8 .ACF Fiorentina (12 pkt.)

Napoli. Arkadiusz Milik ważniejszy od Driesa Mertensa

Arkadiusz Milik może przedłużyć kontrakt z Napoli. Jak donoszą włoskie media, klub z Neapolu nie chce stracić zbyt dużej ilości graczy i jeżeli plotki o odejściu Driesa Mertensa się potwierdzą, to Polak ma nadal bronić barw "Azzurrich".

Negocjacje pomiędzy Arkadiuszem Milikiem a Napoli stają się powoli jedynym z głównych tematów włoskich doniesień transferowych. Jak twierdzi portal "Il Roma", ekipa z Neapolu może ostatecznie usiąść ponownie do rozmów do Polakiem. 

Zmiana decyzji ma wynikać z faktu, że oprócz Milika niepewna jest również przyszłość Driesa Mertensa. Belga obserwuje Inter Mediolan i włodarze Napoli liczą się z możliwością jego straty. 

Oddanie dwóch atakujących może być jednak zbyt dużą stratą, a włoscy dziennikarze twierdzą, że Napoli obecnie bardziej zależy na Miliku. Sytuacja z Mertensem jest coraz bardziej skomplikowana, zwłaszcza mając na uwadze niedawne doniesienia m.in. "La Gazzetty dello Sport". 

Mertens nie przedłuży umowy z Napoli?

Mediolański dziennik twierdził, że Mertens nie zgadza się z obecną polityką klubu, wobec pozostałych pracowników, którzy obecnie znajdują się na tzw. "postojowym". 

W piątek Napoli zdementowało część medialnych spekulacji, dotyczących sporu klubu z Mertensem i Piotrem Zieliński, jednak temat cyklicznie pojawia się w medialnym obiegu. 

Milik miałby dojść do kompromisu z Napoli i przyjąć propozycję klauzuli odejścia wynoszącej 60 milionów euro. Wcześniej włodarze klubu chcieli, aby wynosiła ona aż 100 milionów euro. 

Napoli dementuje informację dotyczące konfliktu w drużynie

Reklama

Milik ma za sobą bardzo dobry okres. Polski napastnik był jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników w przeciętnym Napoli. W tym sezonie udało mu się zdobyć 12 bramek. 

Zobacz więcej doniesień o Serie A

PA


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje