Reklama

Reklama

Morgan De Sanctis przedłużył kontrakt z Romą

Morgan De Sanctis przedłużył kontrakt z Romą do czerwca 2016 r. Jego konkurentem w rywalizacji o miejsce w bramce rzymskiej drużyny jest Łukasz Skorupski.

"Czuję dużą odpowiedzialność. Chcę sprawić radość fanom i trenerowi. Na tym etapie kariery, jeśli uda mi się utrzymać odpowiedni poziom, to jestem szczęśliwy, że mogę to kontynuować" - powiedział De Sanctis.

"Muszę być pewny, czy dam radę, bo chcę zakończyć karierę w najlepszy możliwy sposób" - dodał.

Przedłużenie kontraktu o kolejny rok z 37-letnim piłkarzem jest dość zaskakującym ruchem władz Romy. De Sanctis nie prezentuje tak wysokiej formy, jak w poprzednim sezonie i włoskie media sugerowały, że po zakończeniu obecnego zakończy karierę.

Reklama

Przedłużenie kontraktu przez De Sanctisa nie jest dobrą wiadomością dla Łukasza Skorupskiego. Polak, mimo dobrych występów, nie może na trwałe wywalczyć miejsca w podstawowym składzie. Na dodatek, w ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Roma pracuje nad transferem Petra Czecha z Chelsea Londyn.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy