Reklama

Reklama

Monchi oficjalnie dyrektorem sportowym Romy

AS Roma oficjalnie poinformowała o zatrudnieniu Ramona Rodrigueza Vardejo, znanego jako Monchi, na stanowisko dyrektora sportowego klubu. Hiszpan wcześniej tę funkcję pełnił w drużynie Sevilli, w której słynął z bardzo udanych zakupów transferowych.

Serie A: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Z rzymskim klubem Monchi związał się czteroletnim kontraktem.

- Dziękuję Romie i prezesowi Pallottcie za szansę, jaką mi dano. To ekscytujące wyzwanie. Mam nadzieję na lata służyć temu klubowi - mówił 48-latek.

Monchi był odpowiedzialny m.in. za transfer Grzegorz Krychowiaka do Sevilli. Na stanowisku dyrektora sportowego hiszpańskiego klubu pracował 17 lat.

Z przejściem Monchiego do Romy, od razu pojawiły się spekulacje o ewentualnym transferze Grzegorza Krychowiaka do włoskiego klubu. Polak nie może odnaleźć się w Paris Saint-Germain i po sezonie najprawdopodobniej opuści francuską ekipę. Wśród drużyn zainteresowanych pozyskaniem pomocnika ma być m.in. AS Roma.

Reklama

AK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy