Reklama

Reklama

  • 1 .Inter Mediolan (13 pkt.)
  • 2 .SSC Napoli (12 pkt.)
  • 3 .AC Milan (10 pkt.)
  • 4 .Atalanta Bergamo (10 pkt.)
  • 5 .AS Roma (9 pkt.)
  • 6 .ACF Fiorentina (9 pkt.)
  • 7 .Bologna FC 1909 (8 pkt.)
  • 8 .Lazio Rzym (7 pkt.)

Młody golkiper przedłuży kontrakt z Napoli? "Tutaj jest szczęśliwy"

- Przyszłość piłkarza jest w Neapolu. Szukamy porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu. Hubert Idasiak jest tutaj szczęśliwy - powiedział agent młodego golkipera Napoli, który wystąpił w ostatnim meczu towarzyskim pomiędzy ekipą z Kampanii z Wisłą Kraków.

Hubert Idasiak pojawił się na boisku w 88. minucie towarzyskiego meczu z Wisłą Kraków. 19-latek po raz kolejny wziął udział w obozie przygotowawczym Napoli i jak twierdzi jego agent, golkiper dobrze odnajduje się w ekipie z Kampanii. 

- Bilans poprzedniego sezonu z pewnością jest pozytywny. Hubert porozumiał się z nowym trenerem bramkarzy Napoli i kontynuował ścieżkę rozwoju. W tym sezonie oprócz gry dla młodzieżowych drużyn, z pewnością będzie trzecim bramkarzem klubu - powiedział Massimiliano Simeone w rozmowie z "Corriere dello Sport". 

W poprzedniej kampanii Idasiak zanotował 10 czystych kont w 19 spotkaniach ekip młodzieżowych oraz kilkukrotnie znalazł się na ławce rezerwowych pierwszej drużyny Napoli.  

SSC Napoli. Agent Huberta Idasiaka: Pracujemy nad nowym kontraktem

Reklama

Studio Ekstraklasa na żywo w każdy poniedziałek o 20:00 - Sprawdź!

- Przyszłość piłkarza jest w Neapolu. Szukamy porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu. Idasiak jest tutaj szczęśliwy i nadal będzie się rozwijał - dodał agent gracza. 

Grę Idasiaka miał docenić również obecny trener Napoli Luciano Spalletti, który pochwalił jego umiejętności na linii, lecz zauważył, że piłkarz musi poprawić grę nogami. 

Piotr Zieliński po meczu z Wisłą Kraków - Zobacz więcej!

Młody golkiper nadal będzie uczestniczył w zgrupowaniu ekipy z Kampanii. Idasiak może szkolić swoje umiejętności w obecności reprezentanta Włoch Aleksa Mereta oraz bramkarza kadry Kolumbii Davida Ospiny. 

Sebastian Staszewski, Radosław Majewski i Sławomir Peszko o polskiej Ekstraklasie - Oglądaj teraz!

PA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje