Reklama

Reklama

Milan rozważa transfer Daniele de Rossiego

Daniele de Rossi może w zimowym oknie transferowym zmienić pracodawcę. Nad pozyskaniem wychowanka AS Roma zastanawia się AC Milan.

Właściciel "czerwono-czarnych" Silvio Berlusconi ostatnio nakreślił nową politykę transferową klubu, która ma polegać na pozyskiwaniu obiecujących młodych zawodników, ale z możliwością jednego spektakularnego zakupu w sezonie.

29-letni pomocnik w lutym 2012 roku podpisał nowy, pięcioletni kontrakt z Romą, ale od tego czasu klub z Wiecznego Miasta nieraz dawał do zrozumienia, że za odpowiednią cenę może sprzedać piłkarza.

Milan już kontaktował się w de Rossim w sprawie ewentualnej przeprowadzki, ale klub z San Siro wie, że nie będzie to proste.

Reklama

"Rossoneri" myślą o ofercie, na którą składałoby się 15 milionów euro oraz dwóch obrońców - Ignazio Abate i Francesco Acerbi. Nawet jeśli Milan dogadałby się z Romą, to na przeszkodzie mogłyby stanąć żądania płacowe samego zawodnika, który obecnie zarabia przecież sześć milionów euro rocznie.

De Rossi to niejedyny gracz, którym interesuje się klub z Mediolanu. Coraz głośniej jest o transferze Maria Balotellego, który właśnie będzie się sądził z Manchesterem City. "The Citizens" ukarali go zabraniem dwóch tygodniówek z powodów dyscyplinarnych.

Milan długoterminowo ma także starać się o: Kevina Strootmana, Angela Ogbonnę czy Marca Verrattiego.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Serie A

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama