Reklama

Reklama

Media: Kamil Glik na liście życzeń Leicester City

Kamil Glik jest jednym z głównych celów transferowych Leicester City. Menedżer "Lisów" Claudio Ranieri jest zachwycony grą obrońcy Torino - poinformował włoski "Tuttosport". Lider angielskiej Premier League to kolejny znany klub zainteresowany sprowadzeniem Polaka.

Serie A. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Kamil Glik jest w ostatnich tygodniach regularnie łączony z transferem do któregoś z silnych europejskich klubów. Włoskie media informowały, że Polak już w lecie może trafić do Interu Mediolan, Bayernu Monachium lub Spartaka Moskwa.

Reklama

Teraz do gry o transfer środkowego obrońcy Torino wkroczył kolejny znany zespół. Według informacji "Tuttosport", Leicester City zamierza po zakończeniu obecnego sezonu złożyć włoskiemu klubowi ofertę wykupienia Glika.

Menedżer lidera angielskiej Premier League Claudio Ranieri jest ponoć wielkim fanem talentu Polaka i chciałby wokół niego zbudować defensywę swojego zespołu. Na razie żelazną parę środkowych obrońców "Lisów" tworzą Robert Huth i Wes Morgan.

Zawodnikiem Leicester jest także Marcin Wasilewski. Doświadczony defensor po sezonie prawdopodobnie odejdzie z klubu, gdyż jego umowa wygasa z końcem czerwca, a działacze na razie nie złożyli mu oferty jej przedłużenia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy