Reklama

Reklama

Media: Arkadiusz Milik może trafić do Interu Mediolan

​Arkadiusz Milik może w lecie trafić do Interu Mediolan. Włoski klub uważnie obserwuje polskiego napastnika Ajaksu Amsterdam - informuje "La Gazzetta dello Sport".

Serie A. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Eredivisie. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Napastnik reprezentacji Polski i Ajaksu Amsterdam Arkadiusz Milik w dwóch ostatnich kolejkach Eredivisie strzelił cztery gole, a jego wysoka forma najwyraźniej nie umknęła uwadze skautów Interu Mediolan.

Polak jest przez nich obserwowany już od kilkunastu miesięcy, a temat jego transferu do włoskiego klubu pojawił się już w lecie ubiegłego roku. "La Gazzetta dello Sport" informuje dzisiaj, że Inter będzie chciał sprowadzić Milika po zakończeniu obecnego sezonu.

Reklama

22-letni snajper - nazywany przez Włochów "nowym Lewandowskim" - jest wyceniany na 7 mln euro, ale Ajax będzie chciał dostać za niego znacznie większe pieniądze.

Działacze holenderskiego klubu oczekują oferty w granicach 12 mln euro. Inter jest w stanie wyłożyć taką kwotę, bo raporty skautów na temat Milika są bardzo pozytywne.

Polak miałby w Mediolanie zastąpić Argentyńczyka Mauro Icardiego, który w lecie prawdopodobnie odejdzie z Serie A. Sprowadzeniem zawodnika zainteresowane są czołowe kluby z Anglii.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy