Reklama

Reklama

Mecz Romy z Napoli w piątek 18 października

Wyjątkowo nie w weekend, a w piątek odbędzie się hit ósmej kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej pomiędzy Romą i Napoli. Do spotkania, pierwotnie planowanego na sobotę 19 października, dojdzie dzień wcześniej.

Władze ligi zmieniły termin ze względu na zapowiadane protesty za dwa tygodnie w stolicy, a dotyczące budowy linii szybkiej kolei na północny kraju. Obawy m.in. policji dotyczyły możliwości odpowiedniego zabezpieczenia obu wydarzeń w tym samym czasie.

Roma, której rezerwowym bramkarzem jest Łukasz Skorupski, wygrała wszystkie siedem meczów w tym sezonie i jest liderem Serie A. Napoli ma na koncie sześć zwycięstw i remis, a w tabeli zajmuje drugie miejsce. Tyle samo punktów (19) ma Juventus Turyn.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Serie A

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy