Reklama

Reklama

Massimo Rastelli nie jest już trenerem Cagliari

Massimo Rastelli z Cagliari jest pierwszym trenerem zwolnionym w obecnym sezonie piłkarskiej ekstraklasy Włoch. Jego byli już podopieczni zajmują 14. miejsce po ośmiu kolejkach Serie A.

W niedzielę zespół Cagliari u siebie przegrał z Genoą 2-3. Dla rywali było to pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach 2017/2018.

Klub z Sardynii do tej pory wygrał dwa spotkania, a sześć przegrał. Doznał aż czterech porażek z rzędu, w tym trzech przed własną widownią.

Rastelli poprowadził zespół Cagliari do awansu z Serie B w 2016 roku, a w poprzednim sezonie zajął 11. miejsce w Serie A. Nazwisko jego następcy nie jest znane.

Z kompletem 24 punktów w tabeli prowadzi klub Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika - Napoli.

Wyniki, terminarz i tabela Serie A

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy