Reklama

Reklama

Mario Mandżukić oficjalnie piłkarzem Juventusu Turyn

Mario Mandżukić podpisał czteroletni kontrakt z Juventusem Turyn. Mistrz Włoch zapłaci Atletico Madryt za Chorwata 19 mln euro w trzech ratach, z których najbliższa ma wynieść siedem milionów, a kolejne po sześć, płatne w sierpniu 2016 i 2017 r.

Jeśli gra reprezentanta Chorwacji będzie zgodna z oczekiwaniami trenera Massimiliana Allegriego oraz szefów "Starej Damy", Atletico otrzyma jeszcze dodatkowo dwa miliony.

Mandżukić tylko rok spędził na boiskach ligi hiszpańskiej, po tym jak opuścił Bayern Monachium z powodu konfliktu z trenerem Josepem Guardiolą.

Chorwacki napastnik, który w La Liga strzelił w minionym sezonie 12 goli, przeszedł pomyślnie wszystkie testy medyczne.

- Juventus to wielka tradycja oraz wielkie cele i to mi się podoba. Zawsze daję z siebie maksimum możliwości i to samo zamierzam robić tu w Turynie - powiedział 29-letni Mandżukić.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy