Reklama

Reklama

Marek Hamszik odrzucił ofertę z Chin

Chińczycy ściągają gwiazdy futbolu oferując ogromne pieniądze. Nie wszyscy jednak dają się skusić na lukratywne kontrakty z klubów z Państwa Środka. Jednym z takich zawodników jest pomocnik Napoli Marek Hamszik.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

W ostatnim czasie chińskie kluby pozyskały kilku piłkarzy występujących w Serie A. Gigantyczne pieniądze przekonały m.in. Fredy'ego Guarina i Gervinho. Ofertę dostał też Hamszik. "Mogę potwierdzić, że Marek otrzymał bardzo atrakcyjną ofertę z Chin, ale nawet nie brał tego pod uwagę" - zdradził agent reprezentanta Słowacji Juraj Venglos, ale nie powiedział, jaki klub chciał pozyskać Słowaka.

"Hamszik jest popularny na chińskim rynku i to normalne, że kluby z Państwa Środka oferują mu duże pieniądze, żeby przekonać go do przeprowadzki. Jednak Marek koncentruje się przede wszystkim na grze dla Napoli i chce z tym klubem zdobyć mistrzostwo Włoch" - dodał.

Napoli zajmuje obecnie drugie miejsce w Serie A. Klub Hamszika traci do prowadzącego Juventusu Turyn dwa punkty, ale w poniedziałek zmierzy się z Milanem i jeśli wygra, to wskoczy na fotel lidera.

Reklama

Wyniki, terminarz i tabela Serie A


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy