Reklama

Reklama

Manchester City zainteresowane Piotrem Zielińskim

Pep Guardiola myśli nad ściągnięciem do Manchesteru City Piotra Zielińskiego. Trener „The Citizens” chciałby pozyskać Polaka w ramach wymiany z Napoli.

"Błękitni" interesują się pozyskaniem Ołeksandra Zinczenki z Manchesteru City. Napoli chciałoby wypożyczyć 20-letniego Ukraińca z opcją pierwokupu za 10 milionów euro.

Jak podał serwis Sport Italia przy okazji rozmów o Zinczence, Pep Guardiola zapytał o możliwość transferu Piotra Zielińskiego oraz Kalidou Koulibaly’ego. Napoli od razu jednak miało odrzucić taką opcję.

Piotr Zieliński umowę z "Błękitnymi" ma do czerwca 2021 roku. Polakiem od dłuższego czasu interesują się wielkie kluby z innych, europejskich lig. W Napoli wiedzą jednak, że mają u siebie duży talent i nie chcą go sprzedać przy pierwszej lepszej okazji. W umowie Zielińskiego jest wpisana wysoka klauzula odstępnego, która wynosi około 70 milionów euro.

Reklama

AK

Zobacz terminarz Serie A

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama