• 6 .SSC Napoli (39 pkt.)
  • 7 .AC Milan (36 pkt.)
  • 8 .Verona FC (35 pkt.)

Łukasz Skorupski zaliczył pierwszy występ w barwach AS Roma

Łukasz Skorupski zaliczył w niedzielę pierwszy występ w barwach AS Roma. Polski bramkarz, który kilka dni temu trafił do tego włoskiego zespołu piłkarskiego z Górnika Zabrze, zagrał w zremisowanym 1-1 sparingowym meczu z tureckim Bursasporem w Riscone.

22-letni Polak wszedł na boisko po przerwie, zmieniając Rumuna Bogdana Lobonta. W 55. minucie pokonał go Stanislav Sestak. Wyrównał Pablo Osvaldo. Urodzony w Argentynie, występujący jednak w reprezentacji Włoch, napastnik w 61. minucie wykorzystał jedenastkę, podyktowaną za zagranie ręką w polu karnym jednego z obrońców tureckiej ekipy.

Skorupski, który ma za sobą jeden mecz w prowadzonej przez Waldemara Fornalika reprezentacji Polski, 13 lipca podpisał z AS Roma czteroletni kontrakt.

Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Skorupski | AS Roma | Serie A