Reklama

Reklama

Łukasz Skorupski coraz bliżej Napoli?

Wypożyczony z AS Roma do Empoli bramkarz Łukasz Skorupski może zostać kolejnym polskim piłkarzem w Napoli. Negocjacje trwają - donoszą włoskie media.

Były bramkarz Górnika Zabrze w 2013 roku trafił do Romy, a dwa lata później został wypożyczony do Empoli.

W tym ostatnim klubie polski bramkarz zbiera znakomite recenzje. Jest jednym z czołowych zawodników na swojej pozycji w Serie A. Adam Nawałka powołuje go także do reprezentacji Polski.

Nic dziwnego, że Skorupskim interesują się silniejsze kluby, przede wszystkim Napoli, w którym grają już Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

Według włoskich mediów menedżer piłkarza podjął już rozmowy z klubem z Neapolu w sprawie transferu z Romy polskiego bramkarza. Polakiem interesują się też m.in. Fiorentina i Torino.

Reklama

Skorupski jest związany kontraktem z Romą aż do 2021 roku, ale klub ze stolicy Włoch będzie chciał go sprzedać lub ponownie wypożyczyć.

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy