Reklama

Reklama

Łukasz Fabiański może mieć polskiego rywala. Kadrowicz trafi do West Hamu?

Bartłomiej Drągowski przeniesie się do Premier League? Według "Corierre dello Sport" polski bramkarz znalazł się na celowniku West Hamu.

Bartłomiej Drągowski w październiku odniósł kontuzję i wypadł z gry na długie tygodnie. Na boisko wrócił dopiero w styczniu, gdy zagrała w meczu Pucharu Włoch z Napoli.

Bartłomiej Drągowski stracił miejsce w bramce Fiorentiny

Polak zanotował wówczas wielki falstart. Najpierw popełnił kosztowny błąd, po którym rywale zdobyli gola, a następnie wyleciał z boiska za faul na rywalu. 

Nic więc dziwnego, że pewne miejsce w bramce Fioretiny ma Pietro Terracciano. Według włoskich mediów w tej sytuacji zimowy transfer Drągowskiego nabiera realnych kształtów.

Drągowski nie może narzekać na brak zainteresowania. Na celownik wziął go West Ham

"Corierre dello Sport" donosi, że reprezentant Polski trafił na celownik hiszpańskich, angielskich oraz włoskich klubów. W tym gronie jest też West Ham.

Decyzja ws. przyszłości Polaka ma się rozstrzygnąć w najbliższych dniach. Umowa Polaka z Fiorentiną wygasa w czerwcu 2023 roku. Drągowski wyceniany jest na 11 mln euro.

W drużynie West Hamu gra jeden polski zawodnik. To Łukasz Fabiański. 36-latek ma pewne miejsce w bramce "Młotów". W tym sezonie Premier League zagrał w 22 spotkaniach.

CZYTAJ TAKŻE: OFERTA "LAST MINUTE" ZA ARKADIUSZA MILIKA?! PADŁA KWOTA TRANSFERU

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy