• 6 .AS Roma (17 pkt.)
  • 7 .Hellas Verona FC (15 pkt.)
  • 8 .Atalanta Bergamo (14 pkt.)

Liga włoska - 7. kolejka Serie A: US Sassuolo Calcio - Udinese Calcio 0-0

W spotkaniu 7. kolejki włoskiej Serie A, które rozegrane zostało 6 listopada, zespół US Sassuolo zremisował z Udinese Calcio 0-0. Pojedynek odbył się na MAPEI Stadium - Città del Tricolore w Reggio nell'Emilii.

7. kolejka Włochy - Serie A
2020-11-06 20:45 | Stadion: MAPEI Stadium - Città del Tricolore | Arbiter: Eugenio Abbattista
US Sassuolo Calcio
Udinese Calcio
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 meczów jedenastka US Sassuolo wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Pięć meczów zakończyło się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między dziewiątą a 43. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy oraz dwie drużynie przeciwnej.

Na drugą połowę drużyna US Sassuolo wyszła w zmienionym składzie, za Hameda Traorè'a wszedł Mert Müldür. W 64. minucie w zespole US Sassuolo doszło do zmiany. Gregoire Defrel wszedł za Jeremiego Bogę.

W 65. minucie za Ignacia Pussetta wszedł Deulofeu. W 77. minucie Francesco Caputo został zmieniony przez Giacoma Raspadoriego, a w pierwszej minucie doliczonego czasu spotkania za Maxime'a Lopeza wszedł na boisko Pedro Obiang, co miało wzmocnić drużynę US Sassuolo. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Stefana Okakę na Kevina Lasagnę.

Jens Stryger Larsen
43′ Gianmarco Ferrari
Rodrigo Nascimiento Franca
Marlon Santos da Silva Barbosa
Samir Caetano de Souza Santos
Domenico Berardi
Marvin Zeegelaar
90′ Maxime Lopez
Bram Nuytinck16′
31′ 46′ Hamed Junior Traorè
Rodrigo Javier De Paul
64′ Jeremie Boga
Roberto Maximiliano Pereyra
Manuel Locatelli
Tolgay Ali Arslan
Rogério Oliveira da Silva
Ignacio Pussetto9′ 65′
77′ Francesco Caputo
Stefano Okaka Chuka85′
Stefano Turati
Manuel Gasparini
Giorgos Kiriakopoulos
Simone Scuffet
46′ Mert Müldür
Thomas Ouwejan
90′ Pedro Mba Obiang Avomo
Hidde ter Avest
Nicolás Javier Schiappacasse Oliva
Jean-Victor Makengo
64′ Gregoire Defrel
Gerard Deulofeu65′
77′ Giacomo Raspadori
Fernando Martín Forestieri
Samuele Vitale
Kevin Lasagna85′

Ilija Nestorovski

Przewaga zespołu US Sassuolo w posiadaniu piłki była ogromna (62 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn otrzymali po dwie żółte kartki.

Drużyna US Sassuolo w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił dwóch graczy.