• 6 .SSC Napoli (44 pkt.)
  • 7 .Lazio Rzym (43 pkt.)
  • 8 .Hellas Verona FC (38 pkt.)

Liga włoska - 31. kolejka Serie A: Parma Calcio 1913 - Torino FC 0-0

6 kwietnia na Stadio Ennio Tardini odbył się pojedynek 31. kolejki włoskiej Serie A pomiędzy drużynami Parmy Calcio i Torino FC. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 16 924 widzów.

31. kolejka Włochy - Serie A
2019-04-06 15:00 | Stadion: Stadio Ennio Tardini | Widzów: 16924 | Arbiter: D. Doveri
Parma Calcio 1913
Torino FC
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między drużynami jest bardzo bogata. Na 23 starcia zespół Parmy Calcio wygrał 14 razy i zanotował cztery porażki oraz pięć remisów.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W trzeciej minucie arbiter ukarał żółtą kartką Tomása Rincóna z Torino FC, a w 22. minucie Riccarda Gagliola z drużyny przeciwnej.

W 50. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Marcella Gazzolę z Parmy Calcio, a w 57. minucie Andreę Belottiego z drużyny przeciwnej. W tej samej minucie trener Torino FC postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Vittorio Parigini, a murawę opuścił Tomás Rincón.

Po godzinie gry kartką został ukarany Cristian Ansaldi, piłkarz Torino FC. W 66. minucie Cristian Ansaldi został zastąpiony przez Simone Zazę. A trener Parmy Calcio wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Lucę Siligardiego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Fabio Ceravolo.

Między 75. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Parmy Calcio oraz dwie drużynie przeciwnej.

Salvatore Sirigu
90′ Federico Dimarco
Cristian Daniel Ansaldi60′ 66′
22′ Riccardo Gagliolo
Lorenzo De Silvestri
50′ 88′ Marcello Gazzola
Armando Izzo86′
Simone Iacoponi
Emiliano Moretti
77′ Francisco Andrés Sierralta Carvallo
Nicolas Nkoulou
Mattia Sprocati
Daniele Baselli
Antonino Barillà
Soualiho Meïté
90′ Juraj Kucka
Tomás Eduardo Rincón Hernández3′ 57′
Luca Rigoni
Andrea Belotti57′
72′ Fabio Giovanni Ceravolo
Alejandro Berenguer Remiro
Pierluigi Frattali
Salvador Ichazo Fernández
Gabriel Nascimento Resende Brazão
Antonio Rosati
90′ Alessandro Bastoni
Vitalie Damaşcan
88′ Matteo Scozzarella
Benjamin Lhassine Kone
Leo Štulac
Simone Zaza66′ 75′
Nicolás Javier Schiappacasse Oliva

72′ Luca Siligardi

Przewaga drużyny Torino FC w posiadaniu piłki była ogromna (62 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze nie potrafili wygrać meczu.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom gości w pierwszej połowie, a w drugiej cztery. Piłkarze drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej trzy.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Natomiast zespół Torino FC w drugiej połowie wymienił dwóch graczy.