Reklama

Reklama

Koronawirus w piłce. Paulo Dybala z kolejnym pozytywnym wynikiem testu

Paulo Dybala już ponad miesiąc walczy z koronawirusem. Według telewizji "El Chiringuito" czwarty test przeprowadzony Argentyńczykowi znów dał wynik pozytywny.

Dybala o zakażeniu COVID-19 poinformował 21 marca i od tamtej pory przebywa w izolacji. Choć jakiś czas temu sam piłkarz twierdził, że objawy, takie jak zmęczenie i ból mięśni, powoli ustępują, to jednak wciąż nie może pokonać koronawirusa.

Tego samego dnia, co Dybala, o zakażeniu koronawirusem poinformowali także Paolo oraz Daniel Maldini. Obaj wrócili do zdrowia już na początku kwietnia.

Według telewizji "El Chiringuito" piłkarz Juventusu Turyn przeszedł już czwarty test na koronawirusa i kolejny raz otrzymał pozytywny wynik. Wobec tego Dybala najprawdopodobniej będzie musiał przejść badanie krwi, pokazujące czy jego organizm zaczął w ogóle wytwarzać przeciwciała.

Reklama

Wcześniej koronawirusa wykryto także u innych piłkarzy "Starej Damy". Daniele Rugani oraz Blaise Matuidi zdołali już wygrać walkę z chorobą.

26-letni Dybala był w tym sezonie ważną postacią Juventusu. W 34 meczach zdobył 13 bramek i zaliczył 12 asyst.

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy