Reklama

Reklama

Juventus z nowym trenerem? Włoskie media są już pewne

Przyszłość Andrei Pirlo jest raczej przesądzona i najprawdopodobniej ten znakomity w przeszłości piłkarz, niezależnie od tego, jak ten sezon się skończy, przestanie być trenerem Juventusu. Media we Włoszech są przekonane, że jego następcą będzie wracający do Turyny po kilku latach przerwy Massimiliano Allegri.

O odejściu Pirlo mówi się już od dłuższego czasu i wydaje się, że fani "Starej Damy" zaczęli się już oswajać z myślą, że jedna z klubowych legend po sezonie pożegna się z drużyną. Juventus pod jego wodzą zrobił wyraźny krok w tył i nie dość, że nie obroni mistrzostwa Włoch, to jeszcze nie jest pewne, czy w ogóle skończy sezon na miejscu gwarantującym udział w piłkarskiej Lidze Mistrzów.

Serie A: Allegri bliski powrotu do Turynu

Nic więc dziwnego, że już jakiś czas temu w Turynie ruszyła giełda nazwisk. Jak podaje portal "SportMediaset" decyzja w tej sprawie już zresztą zapadła i nowym szkoleniowcem Juventusu będzie Massimiliano Allegri. Fani "Starej Damy" kojarzą go przede wszystkim ze świetną passą zespołu i pięcioma tytułami mistrzowskimi z rzędu, co teraz wydaje się być li tylko w sferze marzeń.

Kilka dni temu we włoskich mediach pojawiły się głosy, że Allegri, owszem, chciałby wrócić, ale tylko na swoich warunkach. Marzy mu się władza na kształt tej, którą miał w Manchesterze United sir Alex Ferguson, który decydował niemal o wszystkim. Wygląda na to, że jeśli informacje "SportMediaset" się potwierdzą, Włoch spróbuje odtworzyć to, co w Manchesterze stworzył legendarny szkocki trener.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama