Reklama

Reklama

Juventus wydał komunikat na temat stanu zdrowia Cristiano Ronaldo

Juventus Turyn wydał komunikat w sprawie stanu zdrowia Cristiano Ronaldo, który nabawił się kontuzji w meczu reprezentacji Portugalii przeciwko Serbii. Piłkarz zmaga się z urazem uda, który nie jest groźny - uspokaja włoski klub.

El. Euro 2020: sprawdź szczegóły

Portugalczycy nie zaczęli udanie eliminacji do Euro 2020. Mistrzowie Europy zaledwie zremisowali z Ukrainą, a następnie z Serbią. Drugiego z meczów nie dokończył Cristiano Ronaldo, który został zmieniony już przed przerwą.

Kapitan portugalskiej reprezentacji urazu nabawił się bez kontaktu z rywalem, ale w pewnym momencie usiadł na murawie i pokazując na swoją nogę zakomunikował, że nie da rady kontynuować gry.

Reklama

Zaniepokojeni stanem zdrowia pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki byli nie tylko jego rodacy, ale i fani Juventusu Turyn. Klub, w którym na co dzień występuje Ronaldo, nazajutrz wydał komunikat odnośnie stanu zdrowia swojego zawodnika.

- Po meczu Cristiano Ronaldo przeszedł badania w Portugalii, które wykazały pozornie niegroźny uraz mięśni zginaczy uda. Jego stan zdrowia będzie monitorowany i zostanie poddany kolejnym badaniom, żeby określić czas jego powrotu do normalnej aktywności - napisano na oficjalnej stronie "Starej Damy".

Sam Ronaldo także po meczu uspokajał kibiców, twierdząc, że jego ewentualna przerwa w grze nie powinna potrwać dłużej niż dwa tygodnie.

WG

Serie A: wyniki, tabela, terminarz, strzelcy

Reklama

Reklama

Reklama