Reklama

Reklama

Juventus Turyn. Są zadowoleni z Alvara Moraty, ale nie zamierzają go wykupić

Juventus Turyn nie zamierza się spieszyć z wykupem Alvara Moraty z Atletico Madryt, podał serwis goal.com.

Hiszpan, który wcześniej spędził już w Turynie dwa lata (2014-16), we wrześniu ponownie trafił do "Starej Damy", zostając wypożyczonym do końca sezonu. Włosi mają też możliwość przedłużenia wypożyczenia na następny sezon za taką samą sumę.

Juventus, po zakończeniu bieżących rozgrywek, mógłby też wykupić 28-letniego napastnika z Atletico za 45 milionów euro, ale goal.com twierdzi, że raczej tak się nie stanie.

Mistrzowie Włoch są co prawda bardziej niż zadowoleni z piłkarza w obecnym sezonie, ale niezbyt chętnie wydadzą taką sumę ze względu na niepewność finansową związaną z pandemią koronawirusa.

Morata strzelił sześć goli w ośmiu meczach dla Juventusu, a mogło być ich nawet więcej, ale w spotkaniu z Barceloną w Lidze Mistrzów jego trzy bramki nie zostały uznane przez system VAR z powodu spalonych.

Kontrakt Hiszpana z Atletico obowiązuje do połowy czerwca 2023 roku.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy