Reklama

Reklama

Juventus Turyn liczy na transfer Llorente

​Juventus Turyn jest gotów zapłacić w zimowym oknie transferowym siedem milionów euro Athletikowi Bilbao za napastnika Fernanda Llorente.

Mistrzowie Włoch chcieli pozyskać 27-letniego piłkarza już przed rozpoczęciem sezonu, ale nie zgodził się na to klub z Kraju Basków. Włodarze "Starej Damy" mają jednak nadzieję, że teraz Athletic zmieni zdanie. Llorente kontrakt ma ważny tylko do końca bieżących rozgrywek i to jest ostatni moment, żeby zespół z Bilbao mógł na nim zarobić. W innym wypadku napastnik, który nie zamierza przedłużać umowy, odejdzie bez sumy odstępnego.

Po tym jak ogłosił chęć odejścia z Athleticu, 27-letni piłkarz częściej przesiaduje na ławce rezerwowych i zmiana pracodawcy na pewno pomogłaby mu wrócić do wysokiej formy.

Reklama

Potencjalne przyjście Llorente do Turynu, będzie prawdopodobnie oznaczało koniec przygody z Juventusem dla Alessandra Matriego albo Nicklasa Bendtnera. Włoski klub jest gotowy rozwiązać kontrakty z jednym albo nawet z dwoma napastnikami. Giuseppe Marotta, dyrektor generalny "Starej Damy", już umówił na przyszły tydzień spotkanie z agentami obu graczy, aby porozmawiać o przyszłości ich klientów.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Serie A

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL