• 6 .SSC Napoli (44 pkt.)
  • 7 .Lazio Rzym (43 pkt.)
  • 8 .Hellas Verona FC (38 pkt.)

Juventus Turyn - Lazio Rzym 2-0. Argentyński duet zapewnił trzy punkty

Paulo Dybala i Gonzalo Higuain zapewnili Juventusowi zwycięstwo 2-0 (2-0) w hitowym spotkaniu 20. kolejki Serie A. "Stara Dama" ustaliła wynik po zaledwie kilkunastu minutach.

Serie A - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

"Stara Dama" rozstrzygnęła sprawę podziału punktów w hitowym meczu kolejki w kilkanaście minut.

Już w 5. minucie, po świetnym zgraniu głową na wole pole, zgraniu głową, doskonałym strzałem z okolic 20. metra popisał się Paulo Dybala. Bramkarz Federico Marchetti nie miał szans, aby sięgnąć idealnie uderzonej piłki.

Dwanaście minut później na listę strzelców wpisał się drugi Argentyńczyk z ataku Juventusu, Gonzalo Higuain. "El Pipita" umknął uwadze rzymskich obrońców po kapitalnym dośrodkowaniu Juana Guillermo Cuadrado.

Dzięki wygranej, Juventus utrzymał przewagę czterech punktów nad Napoli i Romą. Czwarte Lazio traci aż osiem "oczek".

Juventus Turyn - Lazio Rzym 2-0 (2-0)

1-0 Paulo Dybala (5.)

2-0 Gonzalo Higuain (17.)

Dowiedz się więcej na temat: włoska Serie A | Juventus Turyn | Lazio Rzym