Reklama

Reklama

Jurgen Klinsmann chwali polskiego zawodnika. "Naprawdę duży potencjał"

Krzysztof Piątek otworzył nowy rozdział swojej kariery. W styczniu został wypożyczony z Herthy do Fiorentiny. - Uważam, że jest świetnym napastnikiem - przyznał Jurgen Klinsmann.

Piątek trafił do Herthy w styczniu 2020 roku. Polaka do Berlina ściągnął Jurgen Klinsmann. Współpraca obu panów nie trwała jednak długo. Szkoleniowiec pożegnał się z klubem niecały miesiąc po transferze "Il Pistolero".

Klinsmann ocenił umiejętności Krzysztofa Piątka


Klinsmann dobrze jednak pamięta polskiego napastnika. W rozmowie z "Bundesliga.com" nie szczędził pochwał pod adresem Piątka.

CZYTAJ TAKŻE: JURGEN KLINSMANN MÓGŁBY PRZEJĄĆ REPREZENTACJĘ POLSKI? ROMAN KOŁTOŃ UJAWNIA

Wierzę, że Krzysztof wróci na najwyższy poziom. Miałem zaszczyt z nim pracować i uważam, że jest świetnym napastnikiem. Gdy trafił do Herthy, klub zmagał się z wieloma problemami. Drużyna walczyła o utrzymanie, i w związku z tym prezentowała defensywny futbol. Jako środkowy napastnik nie miał zbyt wielu okazji do zdobywania bramek - przyznał Niemiec.

Reklama

"Uważam, że jego potencjał jest naprawdę duży"

- Śledziłem go w lidze włoskiej i w reprezentacji Polski. Uważam, że jego potencjał jest naprawdę duży. Jeśli będzie miał dwie okazje, to jedną z nich wykorzysta. Wierzę, że dostanie swoje szanse we Fiorentinie. Jeśli nie będzie strzelał, to zacznie wątpić w swoje możliwości - zakończył "Klinsi".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama