Reklama

Reklama

Inter Mediolan. Saga z transferem Martineza do Barcelony zbliża się do końca?

Saga z transferem Lautara Martineza do Barcelony ma zbliżać się do końca. Inter Mediolan za napastnika otrzyma nie tylko pieniądze, ale i piłkarzy.

Włoski klub chce za Argentyńczyka 111 milionów euro, czyli tyle, ile jest w klauzuli odstępnego. "Duma Katalonii" jest skłonna wyłożyć 60 milionów euro gotówką, a resztę mają stanowić piłkarze.

Barcelona ma długą listę zawodników, których mogłaby się pozbyć. Inter najbardziej się interesuje: Nelsonem Semedo, Arturem Vidalem, Jeanem-Clairem Todibo, Juniorem Firpo, Samuelem Umtitim i Carlesem Aleną.

Antonio Conte, trener mediolańczyków, wraz z dyrektorami Beppem Marottą i Pierem Ausilio, ma wyszukać najlepiej pasujących mu graczy i w ciągu kilku dni przedstawić tę listę katalońskiemu klubowi.

Reklama

22-letni Martinez w tym sezonie strzelił 16 goli dla Interu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama