Reklama

Reklama

Inter Mediolan potwierdza: Geoffrey Kondogbia podpisał kontrakt

Geoffrey Kondogbia podpisał kontrakt z Interem Mediolan - potwierdził włoski klub. Transfer 22-letniego zawodnika do Interu to wielki cios dla lokalnego rywala - Milanu.

Pomocnik związał się z włoskim gigantem na pięć lat, a za każdy rok zarobi 4 mln euro, nie licząc premii.

W poniedziałek ma przejść badania medyczne.

Rosły francuski pomocnik przez ostatnie dwa sezony grał w AS Monaco. Włoskie media twierdzą, że Inter wyłożył na jego transfer ok. 35 - 40 mln euro.

Transfer 22-letniego zawodnika do Interu to wielki cios dla lokalnego rywala - Milanu. W ostatnich dniach wszystko wskazywało na to, że właśnie do tego klubu trafi utalentowany Francuz, lecz w ostatniej chwili Inter przebił ofertę.

Reklama

Zainteresowana pozyskaniem Kondogbii była m.in. także Barcelona, dla której miał być alternatywą dla transferu Paula Pogby z Juventusu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy